KONST / Litografier / Parti grafiska blad 16143126
*
nr 1614 3126
Parti grafiska blad
bland annat Peter Tillberg, 13 st, bladets mått: 25x32-76x61 cm, oramade lösa blad
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
Sista tid för bud online:
måndag 22 april 2024
kl 20:46:44
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
17/4 17:56:06
1
100 kr
22/4 20:39:25
2
150 kr
22/4 20:41:40
1
200 kr
22/4 20:41:44
3
Vinnande bud
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafiska blad litografier
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:43
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:12
-
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 19:38
*
Parti grafiska blad
nr 1614 3126
Parti grafiska blad
bland annat Peter Tillberg, 13 st, bladets mått: 25x32-76x61 cm, oramade lösa blad
| Utrop: | 500 kr |
|---|---|
| Såld: | 250 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 22 april 2024 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 17/4 17:56:06 | 1 | 100 kr |
| 22/4 20:39:25 | 2 | 150 kr |
| 22/4 20:41:40 | 1 | 200 kr |
| 22/4 20:41:44 | 3 | Vinnande bud |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafiska blad litografier
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:43 -
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:12 -
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 19:38



